Pracant Fico: Ako klikuje, tak aj pracuje

Autor: Roman Kalina | 25.2.2013 o 10:09 | Karma článku: 19,10 | Prečítané:  2728x

Nedávno sa objavila správa o tom, aký silný a udatný je náš pán premiér. Za 30 minút spravil Robert Chuck Norris Fico 1001 klikov!!! (budem používať slovo kliky, lebo kľuky považujem len za výmysle jazykovedného ústavu, aby vykazovali nejakú činnosť). Aké magické číslo mu narátal pán minister Glváč, ktorý s počtami na ministerstve obrany určite problémy nemá. Je však naozaj pán premiér silnejší ako Chuck Norris?

 Shooty

Rozoberme si techniku klikov, ktoré pán najsilnejší a najsociálnejší premiér Robert robil. Rozsah pohybu, ktorý silák Robert počas klikovania robil nepresiahol 5 cm. Správna a jediná technika pri klikoch je, že v spodnej polohe treba ísť hruďou úplne na zem a vo vrchnej polohe musia byť ruky vystreté. Fico však ani pri jednom kliku nedosiahol a ani sa len nepribližoval ani jednej z polôh, pohyboval sa niekde medzi. Avšak na oko to vyzeralo dobre a Robert si pestuje image silného premiéra. Dokonca si vyložil jednu nohu na druhú, čo v prípade klikov nehrá až takú dôležitú úlohu. Keď si všimnete vojaka, ktorý robí kliky hneď vedľa neho, všimnete si, že robí omnoho ťažšie kliky ako pán premiér, a preto sa k číslu 1001 ani len nepriblížil. Z Ficových klikov, však môžeme vyvodiť zopár záverov, pretože keď pán premiér tak „poctivo" cvičí ako pracuje, nebude až takým schopným predsedom vlády ako sa tvári.

Na oko je Robert pracant, presne ako pri klikoch. Veľmi rád sa chváli svojimi úspechmi, veď predsa 1001 klikov nie je maličkosť a to isté robí aj vo funkcii premiéra, rád rozpráva o niečom čo nikdy nie je tak ako to na prvý pohľad vyzerá. Rovnako ako pri klikoch s vyloženou nohou, Robert sa aj počas svojho vládnutia tvári, že si rád veci sťažuje a tým viac ešte môže rozprávať o tom akú skvelú prácu vykonáva aj napriek sťaženým podmienkam. Rád robí prácu na 30% ako sme mohli počas jeho heroického výkonu vidieť a vytvára dojem, že láme rekordy. Vláda Roberta Fica je preto rovnaká ako jeho kliky, len na oko, ale v skutočnosti nespravil nič a na konte má veľké číslo zatiaľ čo my máme pár stovák, niektorí len pár desiatok.

Ale účel to určite splnilo, pretože Ficov krčmový elektrorát sa teraz hrdí akého silného premiéra máme a v prestávkach medzi pitím sa určite snažia priblížiť, k tejto pre nás obyčajných ľudí, čo kliky robíme poriadne, nedosiahnuteľnej méte. V krčme sa potom na vlastnej koži presvedčia aká vzdialená je méta 1001 klikov, čo má za následok vzostup preferencií pseudo-sociálnej a ešte viac pseudo-demokratickej strany Smer.

Hovorí sa, že viac vecí naraz dokážu robiť len ženy, čo v prípade pána premiéra platí stopercentne. Fico by sa teda mal sa rozhodnúť, či bude poriadne klikovať, alebo bude poriadne riadiť túto krajinu, pretože oboje nezvláda. Chcel by som, aby sa Robert začal venovať svojim klikom a riadenie krajiny odovzdal do rúk kompetentným (neviem však komu). Prospeje to hlavne jeho zdraviu a kondícii, ale taktiež aj zdraviu, kondícii, ale aj bankovému kontu občanov Slovenskej Republiky.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?