Prázdne slová poslancov SaS

Autor: Roman Kalina | 6.11.2012 o 14:04 | (upravené 6.11.2012 o 18:03) Karma článku: 9,69 | Prečítané:  1012x

Dnes 6.11. 2012 sa konalo hlasovanie o Návrh poslancov Národnej rady Slovenskej republiky Lucie Nicholsonovej, Juraja Drobu a Martina Poliačika na vydanie zákona o registrovanom partnerstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

 

Za hlasovalo 14 a proti 94 z prítomných poslancov. Zákon podľa očakávania v našej konzervatívno-homofóbnej spoločnosti neprešiel, čo však bolo zaujímavé na tomto hlasovaní bol počet neprítomných poslancov – 21.

Ako už býva na Slovensku zvykom poslanci neradi chodia do svojej práce, však za osem mesiacov sa musia dostaviť do parlamentu až 49-krát. V zozname absentujúcich však najviac kričali mená Richard Sulík, Juraj Droba, Jozef Kollár, Jozef Mihál a Ľubomír Galko. Až 5 z 11 poslancov Sas sa tohto hlasovania nezúčastnili. Ako všetci vieme SaS je liberálna strana a svoju predvolebnú kampaň si postavila aj na registrovaných partnerstvách. SaS-kári sa hrdo bili do pŕs akí sú oni iní a, že im ide v prvom rade o čestnosť a o záujmy svojich voličov. Keď takmer polovica poslancov sa nedostaví na rokovanie o jednom z hlavných bodov ich programu, môžeme dedukovať vysoký nezáujem o voliča. Áno aj vy pańi poslanci z SaS ste opäť raz nesklamali!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?